İRAN’DA ISSA-TÜRK ÜNİVERSİTELERİ TANITIM GÜNLERİ ( 16-22 EKİM 2017 TAHRAN )

İran; başta ABD, Kanada ve Avrupa olmak üzere dünyaya yılda 70 bini aşkın öğrenci göndermektedir. Türkiye’de 5 bin 657 İranlı öğrenci eğitim görmektedir. (2016 yılı) Son yıllarda iki ülke arasındaki ticari ve sosyal ilişkiler artmıştır. Türkiye, sosyo-kültürel yapısı, yakınlığı, yaşam şartları, ekonomik oluşu ve 200’e yakın üniversitesi ile İranlı öğrencilerin hemen yanıbaşındaki bir eğitim ülkesi haline gelmiştir. İran’da geçmiş yıllarda üç kez yaptığımız tanıtım programları çok başarılı olmuştur. Bu etkinliklerimizin bir devamı olarak 16-22 Ekim 2017 tarihleri arasında Tahran’da Türk Üniversiteleri Tanıtım Günlerini düzenleyeceğiz. Bu program iki bölümden oluşacaktır. Birinci bölüm 16-19 Ekim heyet gezisi, İkinci bölün ise  19-20 Ekim ise Fuar kapsamında planlanmıştır.

 

KURUM GEZİLERİ VE YUNUS EMRE ENSTİTÜSÜNDE SEMİNER

 

16 Ekim tarihinde Otele giriş ve sonrasında Akşam tanışma yemeği düzenlenecektir.17-18 Ekimde Büyükelçilik ziyareti olacak. Sağlık Bakanlığı ,Okul ve yüksek öğrenim ile ilgili kurum gezileri olacaktır. 19-20 Ekim tarihinde YEE Tahran şubesine Türk üniversitelerinin anlatıldığı bir Fuar düzenlenecektir. Bu gezilerde her katılımcı kendi kurumunu anlatacak ve tanıtım materyali dağıtacaktır.

 

TÜRK ÜNİVERSİTELERİ TANITIM FUARI

 

19 ve 20 Ekim’de YEE’de Fuar  olacaktır. Her üniversite için tarafımızdan standart bir stant tasarımı yapılacaktır ve roll up dahil tüm hazırlık derneğimizce yapılacaktır. Fuarda gün boyu katılımcılara yönelik anketler düzenlenecek, çekilişlerde ücretsiz hediyeler verilecektir. Fuarımızı dört yüze yakın öğrencinin ziyaret etmesi beklenmektedir. 21 Ekimde Serbest zaman ve Sosyal etkinlik olacaktır.

 

KATILIM BEDELİNE DAHİL OLAN HİZMETLER   ( 3.500 EURO )

 

1- Sergi salonunda 15 m2 lik alan, stant dizaynı, bir masa, dört sandalye, stant ve bir roll up

2-  Danışmanlık ve Tercümanlık hizmetleri ( iki üniversiteye bir tercüman )

3- Kurum gezileri ve tanıtım yapma imkanı

4-Havaalanı-Otel  dahil tüm transferleri,

5- Akşam  ve öğle yemekleri derneğimiz tarafından ücretsiz olarak ikram edilecektir.

 

Etkinliğimiz Ekonomi Bakanlığınca desteklenen fuarlar listesinde yer almaktadır. Tüm bu etkinlikler için katılım bedeli 3.500 Euro olup Ekonomi Bakanlığı %70  oranında desteklemektedir. Ayrıca kurumda çalışanlardan maksimum iki kişinin uçak masrafları % 70 oranında desteklenmektedir. Konaklama ve Uçak bedeli paket dışında olup her katılımcı kendisi organize edebilir. İsteyen katılımcılara Acentemiz tarafından bu hizmetleri bedeli karşılığında ayrıca karşılanacaktır. Bir kişi için gecelik konaklama kahvaltı dahil  150 Euro ve İstanbul -Tahran  gidiş -dönüş uçak bilet ücreti 300 Eurodur.Ancak bir kurumdan iki kişiden fazla katılımcı olur ise ilave her kişi için ayrıca yemek ve transferler için 150 EU ilave  katılım bedeli tahsil edilecektir.

 

İran Fuar Duyurusu İçin Tıklayınız…

İran Fuar Programı İçin Tıklayınız…

İran Fuar Davetiyesi PDF İçin Tıklayınız… ( TÜRKÇE ) ( FARSÇA )

İran Fuar Broşürleri PDF İçin Tıklayınız… ( TÜRKÇE ) ( FARSÇA )

İran Fuar Davetiyesi JPEG İçin Tıklayınız… ( TÜRKÇE ) ( FARSÇA )

İran Fuar Broşürleri JPEG İçin Tıklayınız… ( TÜRKÇE 1 – 2 ) ( FARSÇA 1 – 2 )

Davetiye ve Broşürleri Facebook Sayfamızda Görmek İçin Tıklayınız…  ( Education in Turkey ) ( ISSA Uluslararası )

 

ÜYELERİMİZ