Üyelik Başvuru

 Derneğe üyeliği; ilgili yasa gereği dernek yönetim kuruluna üyelik başvurusu ve yönetim kurulunun kabulü ile başlar. Üyenin istediği herhangi bir zamanda derneğe istifa dilekçesi vermesi ile üyeliği düşer. Tüzük ve derneğimiz hakkında www.issa.org.tr   bakınız.

Üyelerimizin başlıca avantajları :

  1. Derneğimiz,yurtdışındaki tüm etkinliklerinde üyelerimiz ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Derneğimizin tüm tanıtım dokümanlarında üyelerimizin web sitesi ve logoları kullanılacaktır.
  2. Derneğimizin web sitesinde üyelerimizin web siteleri ,logoları ve hakkında kısa bilgiler yer alacaktır.
  3. Yabancı öğrencilere yönelik hazırlanan “EDUCATION IN TURKEY ” isimli Türkiye tanıtım kitabında her üyeye bir sayfa ayrılacaktır.Bu kitap yurtdışında dağıtılacaktır.
  4. Üyelerimizin yurt dışı tanıtımları ile ilgili Ekonomi Bakanlığı’ndaki dosyaları, iş ve işlemleri istenildiği takdirde ücretsiz olarak danışmanlık  ve teknik destek verilecektir.
  5. Üyelerimizin yurt dışı tanıtım ve pazarlaması ile ilgili projeleri karşılıklı mutabakata varılacak bir bedel karşılığında derneğimiz tarafından hazırlanacak olup detaylı danışmanlık ve destek verilecektir.
  6. Derneğimize başvuran Uluslararası öğrenciler tercihen dernek üyelerimize yönlendirilecek olup öğrencilere danışmanlık verilecektir.

Üyelik Aidatı :

Üyelik aidatı eğitim kurumları, eğitim danışmanlık firmaları  ve acentalara aylık 30 USD’dır. Peşin ödenmesi halinde yıllık 300 USD’dır.  Uluslararası öğrencilerin üyelik aidatı aylık 10 USD’dır. Fahri üyeliklerden aidat alınmamaktadır.Aidatlar düzenli olarak derneğin banka hesabına yapılacaktır.

 

Dernek Banka Hesap No: Türkiye İş Bankası Kızılay Şubesi

IBAN NO : TR 27 0006 4000 0014 2141 8295 07  ( TL Hesabı )

 

ISSA Kurumsal Üyelik Avantajları
ISSA Tanıtım Broşürü
ISSA Kurumsal Üyelik Formu
Ferdi Üyelik

ÜYELERİMİZ