HABERLER

Üyelik Başvuru

Derneğe üyelik; ilgili yasa gereği dernek yönetim kuruluna üyelik başvurusu ve yönetim kurulunun kabulü ile başlar. Üyenin istediği herhangi bir zamanda derneğe istifa dilekçesi vermesi ile üyeliği düşer. Tüzük ve derneğimiz hakkında www.issa.org.tr adresine bakınız.

Üyelerimizin başlıca avantajları:

  • Derneğimiz, yurtdışındaki tüm etkinliklerinde üyelerimiz ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır.  Derneğimizin tüm tanıtım dokümanlarında üyelerimizin web sitesi ve logoları kullanılacaktır.
  • Derneğimizin web sitesinde üyelerimizin web siteleri ve logoları yer alacaktır.
  • Üyelerimizin yurt dışı tanıtımları ile ilgili Ekonomi Bakanlığı’ndaki dosyaları, iş ve işlemleri istenildiği takdirde ücretsiz olarak danışmanlık  ve teknik destek verilecektir.
  • Üyelerimizin yurt dışı tanıtım ve pazarlaması ile ilgili projeleri karşılıklı mutabakata varılacak bir bedel karşılığında derneğimiz tarafından hazırlanacak olup detaylı danışmanlık ve destek verilecektir.
  • Derneğimize başvuran Uluslararası öğrenciler öncelikli olarak dernek üyelerimize yönlendirilecek olup kayıt konusunda öğrencilere danışmanlık verilecektir.

Üyelik Aidatı:

Üyelik aidatı eğitim kurumları, eğitim danışmanlık firmaları  ve acentalara aylık 100 TL’dir. Uluslararası öğrencilerin üyelik aidatı aylık 20 TL’dir. Fahri üyeliklerden aidat alınmamaktadır. Dernekler kanunu ve yönetmeliklere göre isteyen üye derneğe dilekçe vererek istediği her zaman dernek üyeliğinden ayrılabilir.

Aidatlar düzenli olarak derneğin banka  IBAN numarasına yapılacaktır.

Dernek Banka Hesap No:
Türkiye İş Bankası Necatibey Şubesi
IBAN NO : TR49 0006 4000 0014 2221 0547 34 ( TL Hesabı )

ISSA Uluslararası Öğrenci Hizmetleri Derneği © 2018 | Tüm Hakları Saklıdır. | VR Ajans Ltd. Şti.

WhatsApp chat